00-24 Diennakts veterinārā klīnika KAVET

Vet-klīnika

SIA "KAVET"    Veterinārā klīnika „KAVET” tika izveidota 1999. gadā, apvienojot „KAVET” veterināro struktūru un inženieru-ražošanas uzņēmumu „Dialogs”. Partneri sadarbojās medicīnas-informāciju tehnoloģiju jomā.

   Veterinārā klīnika atrodas burvīgā zaļā rajonā, blakus tirdzniecības parkam „Alfa” un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijai. Klientiem un viņu mīluļiem tā ir ļoti veiksmīga labvēlīgu ārējās vides apstākļu un dažādu pakalpojumu veidu savienošanas iespēja.

   Kopš 2000.gada klīnikas valde ir nolēmusi dibināt praktisko veterināro centru ar mērķi izstrādāt mūsdienīgus bioaktīvus preparātus un metodes. Jauno savstarpējo darbu realizācija ir ļāvusi izveidot, patentēt, reģistrēt un ieviest veselu virkni preparātu un metožu ar bioloģiski aktīvām vielām (sk. sarakstu). Kolektīva savstarpējas zinātniskās un ražošanas darba rezultāti tika prezentēti valsts mēroga un starptautiskajās konferencēs (sk. sarakstā). Ar praktiskās darbības rezultātiem „KAVET” kolektīvs kļuva pazīstams Baltijas valstīs, Dānijā, Nīderlandē, Itālijā, Krievijā, Ukrainā, Ķīnā. Četrpadsmit gadu laikā no „KAVET” klīnikas patstāvīgā darbībā izgājuši daudzi radoši un iniciatīvas bagāti speciālisti.

   Šodien „KAVET” ir diennakts veterinārā klīnika ar stacionāru un viesnīcu dzīvnieku un viņu saimnieku ērtībām, ārsti dodas mājas vizītēs. Klīnikas transports ātri un ērti var nogādāt dzīvnieku uz klīniku un atpakaļ mājās.
Dzīvnieku ārstēšanas medicīniskās pieejas ideoloģija balstās uz klasiskās protokola metodes un individuālās situācijas analīzes prātīgas savienošanas, rodot iespēju izmantot mūsdienīgus bioloģiski aktīvus preparātus un metodes.
Mūsdienīgu biopreparātu un metožu pielietošana, kas iedarbojas šūnu un funkcionālo orgānu līmenī palīdz saglabāt dzīvību pat ļoti smagos gadījumos. Papildus rehabilitācijas programmas, ar fizioterapijas tehnisko līdzekļu izmantošanu, ļauj sasniegt labus rezultātus stacionārā.

   Klīnikā strādā divdesmit darbinieki. Taču izmantojot savstarpējās līgumiskās attiecības ar vadošām Rīgas klīnikām, tostarp Biovet, Hīrons, Dzīvnieku Veselības centrs, klīnika „KAVET” specifisko gadījumu risināšanu īsteno ar šo klīniku speciālistu palīdzību.

   „KAVET” pamata specializācija ir onkoloģija, imunoloģija, reprodukcija. Uzdevumu risināšanai šajās sfērās klīnikai „KAVET” ir līgumi par savstarpējo sadarbību ar Rīgas Reprodukcijas centru, Sanktpēterburgas Veterinārās medicīnas akadēmiju, Latvijas Medicīnas akadēmiju, Kijevas pilsētas onkoloģisko centru, Maskavas institūta fizioterapijas katedru, Hemobanku «Imonalita» Viļņā, Farmaceitisko uzņēmumu «Pharmex-Group» Kijevā, Informācijas sistēmu menedžmenta augstskolu «ISMA» Rīgā.

   Plānots kopīgi ar onkoloģisko preparātu izstrādātājiem un ražotājiem izveidot rehabilitācijas centru uz „KAVET” bāzes specializējoties onkoloģijā un imunoloģijā.

00-24 Diennakts veterinārā klīnika KAVET